Štít Albrechtice 2016


 

 

Účastníci 43. ročníku „Štít Albrechtic“ - 2016

SKUPINA „A“ - hřiště Albrechtice u Lanškrouna

1. Velké Albrechtice (okres Nový Jičín) - vítěz minulého ročníku Štítu

2. Albrechtice u Lanškrouna (okres Ústí nad Orlicí) - pořadatelé akce

3. Lesní Albrechtice (okres Opava)

4. Albrechtice u Českého Těšína (okres Karviná)

SKUPINA „B“ - hřiště Sázava u Lanškrouna

1. Albrechtice nad Orlicí (okres Rychnov nad Kněžnou) - finalista minulého ročníku Štítu

2. Albrechtice v Jizerských horách (okres Jablonec nad Nisou)

3. Město Albrechtice (okres Bruntál)

4. Albrechtice nad Vltavou (okres Písek)

Program 43. ročníku „Štít Albrechtic“ - 2016

Pátek 24. června 2016

10.00 / sraz starostů a přihlášených hostů před Obecním úřadem v Albrechticích u Lanškrouna. Bude dále probíhat program v režii místního starosty

17.00 / v kulturním domě v Albrechticích u Lanškrouna se uskuteční setkání členů stálého výboru Štítu Albrechtic.

18.00 / společenský večer za účasti starostů, členů stálého výboru Štítu a ostatních zvaných hostů

Sobota 25. června 2016

8.00 / slavnostní zahájení 43. ročníku Štítu Albrechtic na hřišti v Albrechticích u Lanškrouna

9.00 / začátek fotbalového turnaje - skupina A - hřiště Albrechtice u Lanškrouna

9.15 / začátek fotbalového turnaje - skupina B - hřiště Sázava u Lanškrouna

15.30 / zápas o 3. místo - hřiště Albrechtice u Lanškrouna

17.00 / finále - hřiště Albrechtice u Lanškrouna

19.00 / vyhodnocení akce

20.00 / zahájení společenského večera všech zúčastněných

                                                                                                                                                        

SKUPINA „A“ - hřiště Albrechtice u Lanškrouna

-

SKUPINA „B“ - hřiště Sázava u Lanškrouna

                                                                                                                                                        

Jak dopadly všechny Albrechtice v mistrovských soutěžích 2015/2016?

-

Albrechtice nad Orlicí (okres Rychnov nad Kněžnou) - finalista minulého ročníku Štítu

Královéhradecký kraj - 1. B třída muži skupiny F (7. nejvyšší soutěž)

-

Albrechtice nad Vltavou (okres Písek)

Okres Písek - Okresní přebor II. třída muži (9. nejvyšší soutěž)

-

Albrechtice u Českého Těšína (okres Karviná)

Moravskoslezský kraj - I. A třída mužů skupiny B (6. nejvyšší soutěž)

-

Albrechtice u Lanškrouna (okres Ústí nad Orlicí) - pořadatelé akce

Okres Ústí nad Orlicí - Okresní přebor mužů - III. třídy (9. nejvyšší soutěž)

-

Albrechtice v Jizerských horách (okres Jablonec nad Nisou)

Liberecký kraj - I. B třída mužů východ (7. nejvyšší soutěž)

-

Lesní Albrechtice (okres Opava)

Okres Opava - III. třída skupiny B muži (10. nejvyšší soutěž)

-

Město Albrechtice (okres Bruntál)

Moravskoslezský kraj - I. B třída mužů skupiny A (7. nejvyšší soutěž)

-

Velké Albrechtice (okres Nový Jičín) - vítěz minulého ročníku Štítu

Okres Nový Jičín - Okresní přebor muži (8. nejvyšší soutěž)