Výsledky jednotlivých Štítu

Výsledky všech jednotlivých odehraných Štítu Albrechtic

V přehledu jsou uvedeny tyto údaje: pořadatel - termín - výsledky utkání ve skupinách - výsledky utkání o první a třetí místo - počet vstřelených branek v turnaji - nejlepší střelec - celkové pořadí v turnaji.

Názvy jednotlivých obcí jsou zkráceny takto: Albrechtice nad Orlicí = Orlice, Albrechtice nad Vltavou = Vltava, Albrechtice u Českého Těšína = Baník, Albrechtice u Lanškrouna = Lanškroun, Albrechtice u Mostu = Most, Albrechtice v Jizerských horách = Jizera, Lesní Albrechtice = Lesní, Město Albrechtice = Město, Velké Albrechtice = Velké.

V utkáních ve skupinách není uváděna střelba ze značky pokutového kopu (p.k. / na pen.), ve finálových utkáních je výsledek p.p. - po prodloužení.

---

1. ročník Štítu / Velké Albrechtice - 29. června 1974

Skupina A:

  • Orlice - Lanškroun 7:1
  • Velké - Město 2:1
  • Orlice - Město 3:0
  • Velké - Lanškroun 5:2
  • Orlice - Velké 3:2
  • Město - Lanškroun 3:1

Skupina B:

  • Jizera - Lesní 0:0
  • Baník - Most 1:0
  • Jizera - Most 2:0
  • Baník - Lesní 1:0
  • Jizera - Baník 0:0
  • Most - Lesní 0:0

O 3. místo: Velké Albrechtice - Albrechtice v Jizerských horách 2:1

O 1. místo: Albrechtice nad Orlicí - Albrechtice u Českého Těšína 2:0.

Celkem vstřeleno 39 branek, Nejlepší střelec: Miroslav Stárek (Albrechtice nad Orlicí) - 6 branek

Konečné pořadí: 1. Orlice, 2. Baník, 3. Velké, 4. Jizera, 5. Lesní, 6. Město, 7. Most, 8. Lanškroun

---

2. ročník Štítu / Albrechtice v Jizerských horách - 14. června 1975

Skupina A:

  • Orlice - Baník 1:0
  • Most - Město 0:0
  • Baník - Most 3:0
  • Orlice - Město 2:0
  • Baník - Město 2:3
  • Orlice - Most 1:1

Skupina B:

  • Jizera - Lanškroun 0:0
  • Lesní - Velké 4:1
  • Jizera - Lesní 1:0
  • Velké - Lanškroun 1:1
  • Jizera - Velké 1:0
  • Lesní - Lanškroun 1:2

O 3. místo: Město Albrechtice - Albrechtice u Lanškrouna 2:0

O 1. místo: Albrechtice nad Orlicí - Albrechtice v Jizerských horách 2:0

Vstřeleno celkem 29 branek, Nejlepší střelec: Milan Juráň (Město Albrechtice) - 4 branky

Konečné pořadí: 1. Orlice, 2. Jizera, 3. Město, 4. Lanškroun, 5. Baník, 6. Lesní, 7. Most, 8. Velké

---

3. ročník Štítu / Město Albrechtice - 3. července 1976

Skupina A:

  • Město - Lesní 3:1
  • Velké - Jizera 3:1
  • Město - Velké 0:0
  • Lesní - Jizera 1:0
  • Velké - Lesní 2:0
  • Město - Jizera 3:0

Skupina B:

  • Lanškroun - Baník 1:0
  • Orlice - Most 1:0
  • Most - Baník 1:0
  • Orlice - Lanškroun 1:0
  • Baník - Orlice 1:0
  • Most - Lanškroun 1:1

O 3. místo: Albrechtice u Mostu - Velké Albrechtice 1:1 (p.k. 4:2)

O 1. místo: Město Albrechtice - Albrechtice nad Orlicí 1:0

Vstřeleno celkem 24 branek, Nejlepší střelec: Milan Juráň (Město Albrechtice) - 3 branky

Konečné pořadí: 1. Město, 2. Orlice, 3. Most, 4. Velké, 5. Lanškroun, 6. Baník, 7. Lesní, 8. Jizera

---

4. ročník Štítu / Albrechtice nad Orlicí - 2. července 1977

Skupina A:

  • Orlice - Velké 3:0
  • Baník - Lesní 1:0
  • Orlice - Lesní 2:0
  • Baník - Velké 1:0
  • Orlice - Baník 2:1
  • Velké - Lesní 4:1

Skupina B:

  • Most - Jizera 1:0
  • Město - Lanškroun 1:0
  • Lanškroun - Jizera 2:1
  • Město - Most 1:0
  • Město - Jizera 0:0
  • Most - Lanškroun 2:1

O 3. místo: Albrechtice u Českého Těšína - Albrechtice u Mostu 0:0 (p.k. 3:2)

O 1. místo: Albrechtice nad Orlicí - Město Albrechtice 1:1 (p.k. 4:2)

Vstřeleno celkem 26 branek, Nejlepší střelci: Milan Krkoška (Velké Albrechtice) - 3 branky

                                                                        Vlastimil Pliml (Albrechtice u Mostu) - 3 branky

Konečné pořadí: 1. Orlice, 2. Město, 3. Baník, 4. Most, 5. Velké, 6. Lanškroun, 7. Jizera, 8. Lesní

---

5. ročník Štítu / Albrechtice u Českého Těšína - 24. června 1978

Skupina A:

  • Baník - Lesní 1:0
  • Město - Lanškroun 2:0
  • Baník - Lanškroun 2:0
  • Město - Lesní 2:0
  • Město - Baník 2:1
  • Lesní - Lanškroun 2:0

Skupina B:

  • Orlice - Most 1:0
  • Jizera - Velké 2:0
  • Orlice - Jizera 0:0
  • Most - Velké 1:0
  • Orlice - Velké 1:0
  • Jizera - Most 0:0

O 3. místo: Albrechtice u Českého Těšína - Albrechtice v Jizerských horách 2:1

O 1. místo: Albrechtice nad Orlicí - Město Albrechtice 3:2 po prodloužení

Vstřeleno celkem 25 branek, Nejlepší střelec: Milan Juráň (Město Albrechtice) - 4 branky

Konečné pořadí: 1. Orlice, 2. Město, 3. Baník, 4. Jizera, 5. Most, 6. Lesní, 7. Velké, 8. Lanškroun

---

6. ročník Štítu / Albrechtice u Lanškrouna - 23. června 1979

Skupina A:

  • Lanškroun - Jizera 1:0
  • Orlice - Most 2:0
  • Lanškroun - Most 1:0
  • Orlice - Jizera 1:0
  • Lanškroun - Orlice 0:0
  • Most - Jizera 2:0

  Skupina B:

  • Velké - Baník 1:5
  • Město - Lesní 3:0
  • Velké - Lesní 4:0
  • Město - Baník 5:0
  • Velké - Město 0:4
  • Lesní - Baník 1:2

O 3. místo: Albrechtice u Lanškrouna - Albrechtice u Českého Těšína 3:1

O 1. místo: Město Albrechtice - Albrechtice nad Orlicí 2:1                               

Vstřeleno celkem 39 branek, Nejlepší střelec: Milan Juráň (Město Albrechtice) - 4 branky

Konečné pořadí: 1. Město, 2. Orlice, 3. Lanškroun, 4. Baník, 5. Most, 6. Velké, 7. Jizera, 8. Lesní

---

7. ročník Štítu / Albrechtice u Mostu - 5. července 1980

Skupina A:

  • Město - Lesní 1:0
  • Baník - Most 1:0
  • Lesní - Most 1:1
  • Město - Baník 0:0
  • Baník - Lesní 2:2
  • Město - Most 1:1

Skupina B:

  • Orlice - Jizera 4:0
  • Lanškroun - Velké 4:1
  • Jizera - Velké 3:1
  • Orlice - Lanškroun 2:0
  • Jizera - Lanškroun 2:1
  • Orlice - Velké 1:0

O 3. místo: Albrechtice u Českého Těšína - Albrechtice v Jizerských horách 2:1

O 1. místo: Albrechtice nad Orlicí - Město Albrechtice 1:0

Vstřeleno celkem 33 branek, Nejlepší střelec: Antonín Suchý (Albrechtice u Lanškrouna) - 3 branky

Konečné pořadí: 1. Orlice, 2. Město, 3. Baník, 4. Jizera, 5. Lanškroun, 6. Lesní, 7. Most, 8. Velké

---

8. ročník Štítu / Lesní  Albrechtice - 27. června 1981

Skupina A:

  • Orlice - Lesní 1:0
  • Velké - Jizera 0:1
  • Lesní - Jizera 0:1
  • Orlice - Velké 2:2
  • Velké - Lesní 4:2
  • Jizera - Orlice 0:1

Skupina B:

  • Lanškroun - Most 1:0
  • Město - Baník 1:1
  • Most - Baník 2:1
  • Lanškroun - Město 0:4
  • Město - Most 0:3
  • Baník - Lanškroun 2:0

O 3. místo: Albrechtice u Českého Těšína - Albrechtice v Jizerských horách 1:0

O 1. místo: Albrechtice nad Orlicí - Albrechtice u Mostu 2:1

Vstřeleno celkem 33 branek, Nejlepší střelec nebyl vyhlášen

Konečné pořadí: 1. Orlice, 2. Most, 3. Baník, 4. Jizera, 5. Město, 6. Velké, 7. Lanškroun, 8. Lesní

---

9. ročník Štítu / Velké Albrechtice - 3. července 1982

Skupina A:

  • Lanškroun - Jizera 1:2
  • Velké - Baník 0:2
  • Jizera - Baník 0:1
  • Lanškroun - Velké 1:3
  • Velké - Jizera 1:0
  • Baník - Lanškroun 1:1

Skupina B:

  • Lesní - Most 0:2  
  • Město - Orlice 1:0
  • Most - Orlice 1:1
  • Lesní - Město 0:1
  • Město - Most 3:0
  • Orlice - Lesní 0:2

O 3. místo: Velké Albrechtice - Albrechtice u Mostu 2:1

O 1. místo: Albrechtice u Českého Těšína - Město Albrechtice 2:1          

Vstřeleno celkem 30 branek, Nejlepší střelec: Milan Juráň (Město Albrechtice) - 3 branky

Konečné pořadí: 1. Baník, 2. Město, 3. Velké, 4. Most, 5. Lesní, 6. Jizera, 7. Lanškroun, 8. Orlice

---

10. ročník Štítu / Albrechtice v Jizerských horách - 18. června 1983

Skupina A:

  • Most - Lanškroun 1:0
  • Most - Baník 1:2
  • Lanškroun - Baník 0:1

Skupina B:

  • Lesní - Jizera 1:0
  • Město - Velké 1:0
  • Velké - Jizera 1:0
  • Lesní - Město 1:0
  • Město - Jizera 3:0
  • Lesní - Velké 0:0      

O 3. místo: Město Albrechtice - Albrechtice u Mostu 0:0 (p.k. 3:1)   

O 1. místo: Albrechtice u Českého Těšína - Lesní Albrechtice 3:0

Vstřeleno celkem 15 branek, Nejlepší střelci: Kazimír Duda (Albrechtice u Českého Těšína)

                                                                       Nikos Bušos (Město Albrechtice) - 2 branky

Konečné pořadí: 1. Baník, 2. Lesní, 3. Město, 4. Most, 5. Velké, 6. Lanškroun, 8. Jizera

 

---

11. ročník Štítu / Město Albrechtice - 30. června 1984

Skupina A:

  • Lesní - Město B 1:0
  • Jizera - Most 0:0
  • Město B - Jizera 0:0
  • Most - Lesní 1:2
  • Most - Město B 2:2
  • Lesní - Jizera 2:1

Skupina B:

  • Baník - Velké 3:0
  • Lanškroun - Město 0:2    
  • Velké - Lanškroun 1:0
  • Město - Baník 2:1
  • Město - Velké  1:1
  • Baník - Lanškroun 2:0

O 3. místo: Albrechtice u Českého Těšína - Albrechtice u Mostu 3:0

O 1. místo: Město Albrechtice - Lesní Albrechtice 1:0

Vstřeleno celkem 28 branek, Nejlepší střelec: Josef Hyneš (Albrechtice u Mostu) - 3 branky

Konečné pořadí: 1. Město, 2. Lesní, 3. Baník, 4. Most, 5. Velké, 6. Město B, 7. Jizera, 8. Lanškroun

---

12. ročník Štítu / Albrechtice u Českého Těšína - 22. června 1985

Skupina A:

  • Baník - Velké 2:0
  • Most - Jizera 3:0
  • Velké - Jizera 5:0
  • Baník - Most 4:1
  • Most - Velké 0:0
  • Jizera - Baník 0:3

Skupina B:

  • Město - Lanškroun 1:1
  • Baník B - Lesní 0:2
  • Lanškroun - Lesní 0:1
  • Město - Baník B 4:0
  • Baník B - Lanškroun 2:3
  • Lesní - Město 0:0

O 3. místo: Město Albrechtice - Velké Albrechtice 1:1 (p.k. 7:6)

O 1. místo: Albrechtice u Českého Těšína - Lesní Albrechtice 0:0 (p.k. 1:4)

Vstřeleno celkem 34 branek, Nejlepší střelec: Oskar Takáč (Albrechtice u Lanškrouna) - 3 branky

Konečné pořadí: 1. Lesní, 2. Baník, 3. Město, 4. Velké, 5. Lanškroun, 6. Most, 7. Baník B, 8. Jizera

---

13. ročník Štítu / Albrechtice u Lanškrouna - 28. června 1986

Skupina A:

  • Baník - Jizera 1:0
  • Velké - Lanškroun 0:0
  • Jizera - Lanškroun 0:2
  • Baník - Velké 0:1
  • Velké - Jizera 1:0
  • Lanškroun - Baník 2:2

Skupina B:

  • Lanškroun B - Město 0:1
  • Lesní - Orlice 1:0
  • Město - Orlice 0:1
  • Lanškroun B - Lesní 0:3
  • Lesní - Město 0:1
  • Orlice - Lanškroun B 1:1

O 3. místo: Albrechtice u Lanškrouna - Město Albrechtice 1:0    

O 1. místo: Velké  Albrechtice - Lesní  Albrechtice 2:0                    

Vstřeleno celkem 21 branek, Nejlepší střelec: Varga (Lesní Albrechtice) - 3 branky

Konečné pořadí: 1. Velké, 2. Lesní, 3. Lanškroun, 4. Město, 5. Baník, 6. Orlice, 7. Lanškroun B, 8. Jizera

---

14. ročník Štítu / Lesní  Albrechtice - 27. června 1987

Skupina A:

  • Velké - Vltava 2:0     
  • Město - Orlice 2:0
  • Město - Velké 2:0
  • Vltava - Orlice 0:2
  • Orlice - Velké 0:0 (p.k. 3:5)
  • Město - Vltava 1:1

Skupina B:

  • Lesní - Baník 0:0             
  • Jizera - Lanškroun 0:1
  • Lesní - Lanškroun 3:0
  • Baník - Jizera 4:0
  • Jizera - Lesní 0:4
  • Lanškroun - Baník 0:4

O 3. místo: Velké Albrechtice - Lesní Albrechtice 2:0

O 1. místo: Město Albrechtice - Albrechtice u Českého Těšína 2:1

Vstřeleno celkem 31 branek, Nejlepší střelec: Leonidas Pavlidis (Město Albrechtice) - 4 branky

Konečné pořadí: 1. Město, 2. Baník, 3. Velké, 4. Lesní, 5. Orlice, 6. Lanškroun, 7. Vltava, 8. Jizera

---

15. ročník Štítu / Albrechtice nad Orlicí - 25. června 1988

Skupina A:

  • Orlice - Jizera 1:0
  • Jizera - Most 3:1
  • Most - Orlice 1:3

Skupina B:

  • Město - Lanškroun 3:0
  • Lanškroun - Velké 0:4
  • Velké - Město 1:1 (p.k. 1:2)

Skupina C:

  • Baník - Vltava 2:1
  • Vltava - Lesní 0:2
  • Lesní - Baník 0:6

O 7. - 9. místo:

  • Most - Lanškroun 0:4
  • Lanškroun - Vltava 2:1
  • Vltava - Most 1:2

O 4. - 6. místo:

  • Jizera - Velké 0:0 (p.k. 2:3)
  • Velké - Lesní 0:3
  • Lesní - Jizera 1:0

O 1. - 3. místo:

  • Orlice - Město 0:2
  • Město - Baník 0:1
  • Baník - Orlice 0:0

Finále: Albrechtice u Českého Těšína - Město Albrechtice 3:0 po prodloužení

Vstřeleno celkem 49 branek, Nejlepší střelec: Ludvík Vlašic (Albrechtice u Českého Těšína) - 6 branek

Konečné pořadí: 1. Baník, 2. Město, 3. Orlice, 4. Lesní, 5. Velké, 6. Jizera, 7. Lanškroun, 8. Most, 9. Vltava

---

16. ročník Štítu / Albrechtice nad Vltavou - 24. června 1989

Skupina A:

  • Velké - Jizera 1:1
  • Vltava - Velké 0:0
  • Jizera - Vltava 3:0

Skupina B:

  • Lesní - Orlice 0:0
  • Baník - Lesní 1:0
  • Orlice - Baník 1:1

Skupina C:

  • Lanškroun - Most 3:2
  • Město - Lanškroun 2:0
  • Most - Město 0:1

O 7. - 9. místo:

  • Vltava - Lesní 1:3
  • Lesní - Most 7:0
  • Most - Vltava 3:1

O 4.- 6. místo:

  • Velké - Orlice 1:1
  • Orlice - Lanškroun 1:1
  • Lanškroun - Velké 0:3

O 1. - 3. místo:

  • Jizera - Baník 0:3
  • Baník - Město 0:0
  • Město - Jizera 4:0

Finále: Albrechtice u Českého Těšína - Město Albrechtice 2:1 po prodloužení

Vstřeleno celkem 48 branek, Nejlepší střelec: Miroslav Bohm (Lesní Albrechtice) - 9 branek

Konečné pořadí: 1. Baník, 2. Město, 3. Jizera, 4. Velké, 5. Orlice, 6. Lanškroun, 7. Lesní, 8. Most, 9. Vltava

---

17. ročník Štítu / Město  Albrechtice - 4. srpna 1990

Skupina A:

  • Město - Lesní 3:0
  • Lesní - Lanškroun 1:0
  • Lanškroun - Město 1:2

Skupina B:

  • Jizera - Vltava 0:0
  • Vltava - Orlice 1:2
  • Orlice - Jizera 3:1

Skupina C:

  • Baník - Město B 3:0
  • Město B - Velké 0:2
  • Velké - Baník 0:3

O 7. - 9. místo:

  • Lanškroun - Jizera 3:1
  • Jizera - Město B 2:2
  • Město B - Lanškroun 0:3

O 4. - 6. místo:

  • Lesní - Vltava 0:1
  • Vltava - Velké 0:0
  • Velké - Lesní 2:1

O 1. - 3. místo:

  • Město - Orlice 3:1
  • Orlice - Baník 0:0
  • Baník - Město 2:0

Finále: Albrechtice u Českého Těšína - Město Albrechtice 1:0

Vstřeleno celkem 44 branek, Nejlepší střelci: Ludvík Vlašic a Ondřej Hric (oba Albrechtice u Českého Těšína) - 4 branky

Radek Tilman (Albrechtice u Lanškrouna) - 4 branky

Konečné pořadí: 1. Baník, 2. Město, 3. Orlice, 4. Velké, 5. Vltava, 6. Lesní, 7. Lanškroun, 8. Jizera, 9. Město B

---

18. ročník Štítu / Albrechtice u Českého Těšína - 22. června 1991

Skupina A:

  • Baník - Most 8:1
  • Velké - Lanškroun 5:0
  • Most - Lanškroun 3:0
  • Baník - Velké 1:0
  • Velké - Most 1:0
  • Baník - Lanškroun 2:1

Skupina B:

  • Město - Baník B 2:0
  • Orlice - Lesní 0:0 (p.k. 3:1)
  • Lesní - Baník B 1:0
  • Orlice - Město 1:0
  • Orlice - Baník B 0:0
  • Lesní - Město 0:0

O 3. místo: Velké Albrechtice - Lesní Albrechtice 3:1          

O 1. místo: Albrechtice u Českého Těšína - Albrechtice nad Orlicí 5:0

Vstřeleno celkem 35 branek, Nejlepší střelec: Ondrej Hric (Albrechtice u Českého Těšína) - 5 branek

Konečné pořadí: 1. Baník, 2. Orlice, 3. Velké, 4. Lesní, 5. Město, 6. Most, 7. Baník B, 8. Lanškroun

---

19. ročník Štítu / Velké Albrechtice - 27. června 1992

Skupina A:

  • Velké - Lanškroun 3:1
  • Baník - Vltava 2:0
  • Velké - Vltava 1:0
  • Baník - Lanškroun 1:1
  • Velké - Baník 0:0
  • Vltava - Lanškroun 2:1

Skupina B:

  • Město - Lesní 3:0
  • Orlice - Lesní 2:0
  • Město - Orlice 3:0

O 3. místo: Albrechtice u Českého Těšína - Albrechtice nad Orlicí 0:0 (p.k. 4:1)

O 1. místo: Velké Albrechtice - Město Albrechtice 1:0

Vstřeleno celkem 21 branek, Nejlepší střelec: Jaroslav Klein (Velké Albrechtice) - 2 branky

Konečné pořadí: 1. Velké, 2. Město, 3. Baník, 4. Orlice, 5. Vltava, 6. Lanškroun, 7. Lesní

---

20. ročník Štítu / Albrechtice u Lanškrouna - 26. června 1993

Skupina A:

  • Lanškroun - Orlice 0:0
  • Město - Orlice 1:0
  • Lanškroun - Město 0:5

Skupina B:

  • Velké - Vltava 0:0
  • Baník - Vltava 5:0
  • Velké - Baník 0:0

O 5. místo: Albrechtice u Lanškrouna - Albrechtice nad Vltavou 1:1 (p.k. 3:1)

O 3. místo: Albrechtice nad Orlicí - Velké Albrechtice 1:0

O 1. místo: Město Albrechtice - Albrechtice u Českého Těšína 3:1

Vstřeleno celkem 18 branek, Nejlepší střelci: Jiří Kmínek, Petr Sojčák, Martin Dodek (Město  Albrechtice) - 2 branky          

Ondrej Hric, Rostislav Křižánek (Albrechtice u Českého Těšína) - 2 branky

Konečné pořadí: 1. Město, 2. Baník, 3. Orlice, 4. Velké, 5. Vltava, 6. Lanškroun

---

21. ročník Štítu / Albrechtice nad Vltavou - 25. června 1994

Skupina A:

  • Vltava - Jizera 2:3
  • Baník - Lanškroun 1:0
  • Jizera - Lanškroun 1:1
  • Vltava - Baník 0:6
  • Baník - Jizera 1:0
  • Lanškroun - Vltava 1:2

Skupina B:

  • Město - Lesní 2:0
  • Velké - Orlice 2:0
  • Lesní - Orlice 0:1
  • Město - Velké 1:1
  • Velké - Lesní 1:0
  • Orlice - Město 0:2

O 3. místo: Velké Albrechtice - Albrechtice v Jizerských horách 1:1 (p.k. 2:1)

O 1. místo: Město Albrechtice - Albrechtice u Českého Těšína 3:0

Vstřeleno celkem 33 branek, Nejlepší střelci: Jiří Kmínek (Město Albrechtice) - 3 branky

                                                                       Velek (Albrechtice nad Vltavou) - 3 branky

Konečné pořadí: 1. Město, 2. Baník, 3. Velké, 4. Jizera, 5. Orlice, 6. Vltava, 7. Lanškroun, 8. Lesní

---

22. ročník Štítu / Město Albrechtice - 24. června 1995

Skupina A:

  • Vltava - Lanškroun 1:0
  • Lanškroun - Město 0:5
  • Město - Vltava 5:0

Skupina B:

  • Lesní - Velké 0:1
  • Baník - Lesní 5:1
  • Velké - Baník 0:6

O 5. místo: Lesní Albrechtice - Albrechtice u Lanškrouna 3:0                        

O 3. místo: Velké Albrechtice - Albrechtice nad Vltavou 1:0

O 1. místo: Město Albrechtice - Albrechtice u Českého Těšína 3:1

Vstřeleno celkem 32 branek, Nejlepší střelec: Jiří Kmínek (Město Albrechtice) - 9 branek

Konečné pořadí: 1. Město, 2. Baník, 3. Velké, 4. Vltava, 5. Lesní, 6. Lanškroun

---

23. ročník Štítu / Lesní Albrechtice - 29. června 1996

Skupina A:

  • Lesní - Lanškroun 1:0
  • Velké - Město B 0:1
  • Město B - Lesní  1:3
  • Lanškroun - Velké 0:0
  • Město B - Lanškroun 2:1
  • Lesní - Velké 1:1

Skupina B:

  • Město - Lesní B 2:0
  • Baník - Vltava 2:1
  • Vltava - Město 0:5
  • Lesní B - Baník 0:5
  • Vltava - Lesní B 0:0
  • Město - Baník 0:0

O 3. místo: Albrechtice u Českého Těšína - Velké Albrechtice 5:0

O 1. místo: Město Albrechtice - Lesní Albrechtice 2:0                         

Vstřeleno celkem 33 branek, Nejlepší střelec: Antonín Svoboda (Město Albrechtice) - 3 branky

Konečné pořadí: 1. Město, 2. Lesní, 3. Baník, 4. Velké, 5. Město B, 6. Lanškroun, 7. Vltava, 8. Lesní

---

24. ročník Štítu / Albrechtice u Českého Těšína - 28. června 1997

Skupina A: 

  • Baník - Most 7:0
  • Velké - Lanškroun 4:1
  • Most - Lanškroun 1:1
  • Baník - Velké 6:0
  • Velké - Most 2:0
  • Lanškroun - Baník 0:0

Skupina B:

  • Město - Orlice 1:1
  • Lesní - Vltava 2:0
  • Orlice - Vltava 4:1
  • Město - Lesní 0:2
  • Lesní - Orlice 0:1
  • Vltava - Město 1:1

O 3. místo:  Velké Albrechtice - Lesní Albrechtice 2:0                     

O 1. místo: Albrechtice u Českého Těšína - Albrechtice nad Orlicí 5:0

Vstřeleno celkem 43 branek, Nejlepší střelec: Karel Nevřiva (Albrechtice u Českého Těšína) - 5 branek

Konečné pořadí: 1. Baník, 2. Orlice, 3. Velké, 4. Lesní, 5. Město, 6. Lanškroun, 7. Vltava, 8. Most.

---

25. ročník Štítu / Velké Albrechtice - 4. července 1998

Skupina A: 

  • Velké - Vltava 2:0
  • Město - Lesní 1:0
  • Velké - Lesní 2:1
  • Město - Vltava 2:0
  • Město - Velké 1:1
  • Vltava - Lesní 1:0

Skupina B:

  • Baník - Jizera 0:0        
  • Lanškroun - Orlice 1:1
  • Baník - Lanškroun 1:1
  • Orlice - Jizera 1:1
  • Baník - Orlice 2:0
  • Lanškroun - Jizera 1:1

O 3. místo: Albrechtice u Lanškrouna - Velké Albrechtice 1:0

O 1. místo: Město Albrechtice - Albrechtice u Českého Těšína 3:1

Vstřeleno celkem 26 branek, Nejlepší střelci: Milan Škultéty (Město Albrechtice) - 3 branky

                                                                       Záruba (Velké Albrechtice) - 3 branky

Konečné pořadí: 1. Město, 2. Baník, 3. Lanškroun, 4. Velké, 5. Jizera, 6. Orlice, 7. Vltava, 8. Lesní

---

26. ročník Štítu / Albrechtice nad Orlicí - 26. června 1999

Skupina A:

  • Orlice - Vltava 1:0
  • Baník - Velké 3:0
  • Orlice - Velké 4:0
  • Baník - Vltava 5:0
  • Baník - Orlice 3:1
  • Vltava - Velké 1:0

Skupina B:

  • Jizera - Lesní 2:0
  • Město - Lanškroun 2:0
  • Město - Lesní 2:0
  • Jizera - Lanškroun 1:1
  • Lanškroun - Lesní 2:0
  • Město - Jizera 0:0

O 3. místo: Albrechtice v Jizerských horách - Albrechtice nad Orlicí 3:1

O 1. místo: Město Albrechtice - Albrechtice u Českého Těšína 1:0

Vstřeleno celkem 33 branek, Nejlepší střelci: Pipek Jan (Albrechtice v Jizerských horách) - 3 branky

Miloš Strnad (Albrechtice nad Orlicí) - 3 branky

Jaroslav Goj (Albrechtice u Českého Těšína) - 3 branky

Konečné pořadí: 1. Město, 2. Baník, 3. Jizera, 4. Orlice, 5. Lanškroun, 6. Vltava, 7. Lesní, 8. Velké

---

27. ročník Štítu / Albrechtice u Lanškrouna - 24. června 2000

Skupina A:

  • Jizera - Lanškroun 3:0
  • Baník - Vltava 1:1
  • Lanškroun - Vltava 0:2
  • Jizera - Baník 0:0
  • Baník - Lanškroun 5:1
  • Vltava - Jizera 0:3

Skupina B:

  • Orlice - Velké 1:2
  • Město - Lesní 3:1
  • Velké - Lesní 0:0
  • Orlice - Město 1:3
  • Město - Velké 0:0
  • Lesní - Orlice 1:0

O 3. místo: Albrechtice u Českého Těšína - Velké Albrechtice 1:0                                   

O 1. místo: Město Albrechtice - Albrechtice v Jizerských horách 2:0

Vstřeleno celkem 31 branek, Nejlepší střelec: Petr Sojčák (Město Albrechtice) - 6 branky

Konečné pořadí: 1. Město, 2. Jizera, 3. Baník, 4. Velké, 5. Vltava, 6. Lesní, 7. Orlice, 8. Lanškroun

---

28. ročník Štítu / Albrechtice nad Vltavou - 30.června 2001

Skupina A:

  • Velké - Město 3:0
  • Vltava - Lanškroun 2:1
  • Velké - Lanškroun 3:0
  • Město - Vltava 3:1
  • Město - Lanškroun 2:0
  • Velké - Vltava 2:0

Skupina B:

  • Baník - Lesní 0:0
  • Jizera - Vltava B 3:0
  • Lesní - Vltava B 1:0
  • Baník - Jizera 1:0
  • Jizera - Lesní 3:2
  • Baník - Vltava B 5:0

O 3. místo: Albrechtice v Jizerských horách - Město Albrechtice 2:1            

O 1. místo: Albrechtice u Českého Těšína - Velké Albrechtice 2:0

Vstřeleno celkem 37 branek, Nejlepší střelci: Jaroslav Goj, David Holzer (oba Albrechtice u Českého Těšína) - 3 branky

Marcel Pavlovský (Velké Albrechtice) - 3 branky

Pavel Ceral (Albrechtice v Jizerských horách) - 3 branky

Konečné pořadí: 1. Baník, 2. Velké, 3. Jizera, 4. Město, 5. Lesní, 6. Vltava, 7. Lanškroun, 8. Vltava B

---

29. ročník Štítu / Velké Albrechtice - 22. června 2002

Skupina A:

  • Lesní - Vltava 0:1
  • Velké - Město 0:0
  • Město - Vltava 0:0
  • Velké - Lesní 3:1
  • Lesní - Město 0:3
  • Vltava - Velké 0:2

Skupina B:

  • Orlice - Lanškroun 0:0
  • Baník - Jizera 6:1
  • Jizera - Lanškroun 1:0
  • Baník - Orlice 2:0
  • Orlice - Jizera 0:0 
  • Lanškroun - Baník 1:1

O 3. místo: Město Albrechtice - Albrechtice v Jizerských horách 5:0

O 1. místo: Albrechtice u Českého Těšína - Velké Albrechtice 0:0 (p.k. 5:4)

Vstřeleno celkem 27 branek, Nejlepší střelec: Jaroslav Goj (Albrechtice u Českého Těšína) - 4 branky

Konečné pořadí: 1. Baník, 2. Velké, 3. Město, 4. Jizera, 5. Vltava, 6. Lanškroun, 7. Orlice, 8. Lesní

---

30. ročník Štítu / Lesní Albrechtice - 28. června 2003

Skupina A:

  • Velké - Vltava 1:0
  • Baník - Orlice 4:1
  • Orlice - Vltava 0:2
  • Baník - Velké 0:0
  • Velké - Orlice 2:1
  • Vltava - Baník 0:1

Skupina B:

  • Město - Lanškroun 1:0
  • Lesní - Jizera 0:1
  • Jizera - Lanškroun 3:1
  • Lesní - Město 0:0
  • Město - Jizera 4:1
  • Lanškroun - Lesní 0:3

O 3. místo: Velké Albrechtice - Albrechtice v Jizerských horách 0:0 (p.k. 5:4)                                                     

O 1. místo: Albrechtice u Českého Těšína - Město Albrechtice 3:2

Vstřeleno celkem 31 branek, Nejlepší střelec: Ladislav Klement (Město Albrechtice) - 6 branek

Konečné pořadí: 1. Baník, 2. Město, 3. Velké, 4. Jizera, 5. Lesní, 6. Vltava, 7. Orlice, 8. Lanškroun

---

31. ročník Štítu / Město Albrechtice - 26. června 2004

Skupina A:

  • Město - Vltava 3:0
  • Jizera - Lanškroun 2:2
  • Vltava - Lanškroun 2:0
  • Město - Jizera 2:0
  • Vltava - Jizera 2:1
  • Město - Lanškroun 4:1

Skupina B:

  • Baník - Orlice 2:1
  • Velké - Lesní 2:1
  • Orlice - Lesní 3:0
  • Baník - Velké 0:0
  • Orlice - Velké 0:0
  • Baník - Lesní 1:0

O 3. místo: Albrechtice nad Vltavou - Albrechtice nad Orlicí 1:1 (p.k. 1:0)

O 1. místo: Město Albrechtice - Albrechtice u Českého Těšína 2:0

Vstřeleno celkem 33 branek, Nejlepší střelec: Martin Dombi (Město Albrechtice) - 3 branky

Konečné pořadí: 1. Město, 2. Baník, 3. Vltava, 4. Orlice, 5. Velké, 6. Jizera, 7. Lanškroun, 8. Lesní

---

32. ročník Štítu / Albrechtice u Českého Těšína - 25. června 2005

Skupina A:

  • Lesní - Orlice 0:2
  • Baník - Lanškroun 1:0
  • Lanškroun - Orlice 0:1
  • Baník - Lesní 4:0
  • Lesní - Lanškroun 1:4
  • Orlice - Baník 0:4

Skupina B:

  • Vltava - Jizera 2:3
  • Město - Velké 1:1
  • Velké - Jizera 3:1
  • Město - Vltava 1:0
  • Vltava - Velké 3:0
  • Jizera  - Město 0:2

O 3. místo: Albrechtice nad Orlicí - Velké Albrechtice 1:0

O 1. místo: Albrechtice u Českého Těšína - Město Albrechtice 2:2 (p.k. 2:0)

Vstřeleno celkem 39 branek, Nejlepší střelci: Brouček (Albrechtice nad Vltavou) - 3 branky

                                                           Jan Sokolík (Albrechtice u Lanškrouna) - 3 branky

Konečné pořadí: 1. Baník, 2. Město, 3. Orlice, 4. Velké, 5. Vltava, 6. Lanškroun, 7. Jizera, 8. Lesní

---

33. ročník Štítu / Albrechtice nad Vltavou - 24. června 2006

Skupina A:

  • Město - Lanškroun 0:0
  • Vltava - Lesní 2:0
  • Město - Lesní 4:0
  • Vltava - Lanškroun 1:0
  • Lesní - Lanškroun 1:0
  • Město - Vltava 1:1

Skupina B:

  • Baník - Orlice 1:0
  • Velké - Jizera 1:1 
  • Baník - Jizera 4:1
  • Velké - Orlice 1:0
  • Jizera - Orlice 3:2
  • Baník - Velké 2:0

O 3. místo: Město Albrechtice - Albrechtice v Jizerských horách 3:0

O 1. místo: Albrechtice nad Vltavou - Albrechtice u Českého Těšína 1:0

Vstřeleno celkem 30 branek, Nejlepší střelec: Tomáš Gajdok (Město Albrechtice) - 4 branky

Konečné pořadí: 1. Vltava, 2. Baník, 3. Město, 4. Jizera, 5. Velké, 6. Lesní, 7. Lanškroun, 8. Orlice

---

34. ročník Štítu / Albrechtice u Lanškrouna - 23. června 2007

Skupina A:

  • Lanškroun - Lesní 0:0
  • Orlice - Baník 1:4
  • Lesní - Baník 0:4
  • Lanškroun - Orlice 2:1
  • Orlice - Lesní 3:1
  • Baník - Lanškroun 0:0

Skupina B:

  • Velké - Město 0:4
  • Vltava - Jizera 1:2
  • Město - Jizera 0:0
  • Velké - Vltava 2:1
  • Vltava - Město 0:2
  • Jizera - Velké 0:0

O 3. místo: Albrechtice v Jizerských horách - Albrechtice u Lanškrouna 0:0 (p.k. 3:2)

O 1. místo: Město Albrechtice - Albrechtice u Českého Těšína 4:2

Vstřeleno celkem 34 branek, Nejlepší střelec: Jaroslav Goj (Albrechtice u Českého Těšína) - 5 branek

Konečné pořadí: 1. Město, 2. Baník, 3. Jizera, 4. Lanškroun, 5. Velké, 6. Orlice, 7. Lesní, 8. Vltava

---

35. ročník Štítu / Albrechtice v Jizerských horách - 28. června 2008

Skupina A:

  • Baník - Jizera 2:1
  • Vltava - Lesní 2:0
  • Jizera - Lesní 5:0
  • Baník - Vltava 1:0
  • Jizera - Vltava 2:0
  • Baník - Lesní 4:1

Skupina B:

  • Město - Velké 0:0
  • Orlice - Lanškroun 2:0
  • Lanškroun - Velké 2:1      
  • Město - Orlice 4:1 
  • Orlice - Velké 2:2
  • Město - Lanškroun 0:0

O 3. místo: Albrechtice v Jizerských horách - Albrechtice nad Orlicí 5:0                  

O 1. místo: Albrechtice u Českého Těšína - Město Albrechtice 0:0 (p.k. 3:2)

Vstřeleno celkem 37 branek, Nejlepší střelec: Jan Pipek (Albrechtice v Jizerských horách) - 7 branek

Konečné pořadí: 1. Baník, 2. Město, 3. Jizera, 4. Orlice, 5. Lanškroun, 6. Velké, 7. Vltava, 8. Lesní

---

36. ročník Štítu / Albrechtice nad Orlicí - 27. června 2009

Skupina A:

  • Velké - Baník 2:1
  • Orlice - Lesní 1:0
  • Orlice - Velké 4:0
  • Baník - Lesní 3:1
  • Velké - Lesní 2:0
  • Orlice - Baník 2:0

Skupina B:

  • Lanškroun - Město 1:0  
  • Jizera - Vltava 0:0
  • Město - Vltava 1:1
  • Lanškroun - Jizera 0:0       
  • Lanškroun -Vltava 0:0
  • Město - Jizera 1:1

O 3. místo: Albrechtice v Jizerských horách - Velké Albrechtice 2:1

O 1. místo: Albrechtice nad Orlicí - Albrechtice u Lanškrouna 1:1 (p.k. 4:1)

Vstřeleno celkem 26 branek, Nejlepší střelci: David Hořínek (Albrechtice nad Orlicí) - 4 branky

                                                            Filip Nebor (Velké Albrechtice) - 4 branky

Konečné pořadí: 1. Orlice, 2. Lanškroun, 3. Jizera, 4. Velké, 5. Vltava, 6. Baník, 7. Město, 8. Lesní

---

37. ročník Štítu / Velké Albrechtice - 26. června 2010

Skupina A:

  • Lesní - Město 2:5
  • Velké - Lanškroun 2:2
  • Lanškroun - Lesní 2:1
  • Město - Velké 1:1
  • Lanškroun - Město 0:1
  • Velké - Lesní 1:0

Skupina B:

  • Orlice - Jizera 1:1
  • Baník - Vltava 1:0
  • Vltava - Orlice 0:4
  • Jizera - Baník 0:0
  • Vltava - Jizera 0:3
  • Baník - Orlice 1:1

O 3. místo: Albrechtice u Českého Těšína - Velké Albrechtice 1:0

O 1. místo: Město Albrechtice - Albrechtice nad Orlicí 2:2 (p.k. 6:5)

Vstřeleno celkem 35 branek, Nejlepší střelci: Karel Burian (Město Albrechtice) - 3 branky

                                                                       Marcel Pavlovský (Velké Albrechtice) - 3 branky

Konečné pořadí: 1. Město, 2. Orlice, 3. Baník, 4. Velké, 5. Jizera, 6. Lanškrouk, 7. Lesní, 8. Vltava

---

38. ročník Štítu / Město Albrechtice - 25. června 2011

Skupina A:

  • Město - Jizera 2:1
  • Velké - Olbrechcice 1:0
  • Velké - Město 0:0
  • Olbrechcice - Jizera 0:5
  • Jizera - Velké 1:2
  • Město - Olbrechcice 4:0

Skupina B:

  • Orlice - Lanškroun 2:3
  • Baník - Lesní 5:0
  • Baník - Orlice 0:2
  • Lesní - Lanškroun 1:3
  • Lanškroun - Baník 0:4
  • Orlice - Lesní 5:1

O 3. místo: Velké Albrechtice - Albrechtice nad Orlicí 1:1 (p.k. 3:1)

O 1. místo: Albrechtice u Českého Těšína - Město Albrechtice 0:0 (p.k. 3:2)

Vstřeleno celkem 44 branek, Nejlepší střelci: Jaroslav Goj (Albrechtice u Českého Těšína) - 3 branky

                                                                       David Hořínek (Albrechtice nad Orlicí) - 3 branky

Konečné pořadí: 1. Baník, 2. Město, 3. Velké, 4. Orlice, 5. Lanškroun, 6. Jizera, 7. Olbrechcice, 8. Lesní

---

39. ročník Štítu / Lesní Albrechtice - 30. června 2012

Skupina A:

  • Lesní - Lanškroun 1:1
  • Město - Vltava 3:1
  • Lesní - Vltava 2:0
  • Město - Lanškroun 3:0
  • Lesní - Město 1:3
  • Vltava - Lanškroun 0:3

Skupina B:

  • Velké - Jizera 1:0
  • Baník - Orlice 0:0
  • Velké - Orlice 1:0
  • Baník - Jizera 0:2
  • Velké - Baník 0:0
  • Orlice - Jizera 1:1

O 3. místo: Albrechtice v Jizerských horách - Albrechtice u Lanškrouna 2:0

O 1. místo: Velké Albrechtice - Město Albrechtice 0:0 (p.k. 6:5)

Vstřeleno celkem 26 branek, Nejlepší střelec: Jaroslav Burda (Město Albrechtice) - 5 branek

Konečné pořadí: 1. Velké, 2. Město, 3. Jizera, 4. Lanškroun, 5. Lesní, 6. Orlice, 7. Baník, 8. Vltava

---

40. ročník Štítu / Albrechtice u Českého Těšína - 22. června 2013

Skupina A:

  • Baník - Jizera 2:1
  • Velké - Lesní 1:0
  • Lesní - Jizera 2:2
  • Velké - Baník 1:1
  • Baník - Lesní 0:0
  • Jizera - Velké 1:0

Skupina B:

  • Orlice - Lanškroun 1:0
  • Město - Vltava 4:1
  • Vltava - Lanškroun 2:2
  • Město - Orlice 2:0    
  • Orlice - Vltava 3:0   
  • Lanškroun - Město 0:2

O 3. místo: Albrechtice v Jizerských horách - Albrechtice nad Orlicí 1:0

O 1. místo: Albrechtice u Českého Těšína - Město Albrechtice 2:0

Vstřeleno celkem 31 branek, Nejlepší střelec: Miroslav Lidinský (Albrechtice nad Vltavou) - 3 branky

Konečné pořadí: 1. Baník, 2. Město, 3. Jizera, 4. Orlice, 5. Velké, 6. Lesní, 7. Vltava, 8. Lanškroun

---

41. ročník Štítu / Albrechtice v Jizerských horách - 28. června 2014

Skupina A (hřiště Albrechtice):

  • Baník - Jizera 2:3
  • Vltava - Lesní 0:4
  • Lesní - Jizera 0:3
  • Vltava - Baník 1:2 na pen.
  • Baník - Lesní 1:3
  • Jizera - Vltava 2:3

Skupina B (hřiště Josefův Důl):

  • Orlice - Lanškroun 1:0 na pen.
  • Město - Velké 1:0
  • Velké - Lanškroun 0:1
  • Město - Orlice 2:0    
  • Orlice - Velké 4:2  
  • Lanškroun - Město 0:2

O 3. místo: Lesní Albrechtice - Albrechtice nad Orlicí 2:3

O 1. místo: Albrechtice v Jizerských horách - Město Albrechtice 1:1 (p.k. 9:10)

Vstřeleno celkem 42 branek

Nejlepší ocenění:

Nejlepší střelec: Michal Zeman (Albrechtice v Jizerských horách) - 5 branek

Nejlepší brankář: Tomáš Heinzek (Město Albrechtice)

Nejlepší hráč: David Hořínek (Albrechtice nad Orlicí)

Konečné pořadí: 1. Město, 2. Jizera, 3. Orlice, 4. Lesní, 5. Vltava, 6. Lanškroun, 7. Baník, 8. Velké

---

42. ročník Štítu / Albrechtice nad Vltavou - 27. června 2015

Skupina A (hřiště Albrechtice):

  • Vltava - Lanškroun 1:2
  • Město - Orlice 0:3
  • Orlice - Vltava 2:1
  • Lanškroun - Město 1:2 na pen.
  • Město - Vltava 2:0
  • Lanškroun - Orlice 0:2

Skupina B (hřiště Temelín):

  • Baník - Velké 0:1
  • Jizera - Lesní 2:1
  • Lesní - Baník 0:3
  • Velké - Jizera 0:1 na pen.
  • Jizera - Baník 2:1 na pen.
  • Velké - Lesní 2:1

O 3. místo: Město Albrechtice - Albrechtice v Jizerských horách 0:1

O 1. místo: Albrechtice na Orlicí - Velké Albrechtice 0:1

Vstřeleno celkem 42 branek

Nejlepší ocenění:

Nejlepší střelec: David Hořínek (Albrechtice nad Orlicí) - 3 branky

Nejlepší brankář: Michal Králík (Albrechtice nad Orlicí)

Nejlepší hráč: Michal Vašek (Velké Albrechtice)

Konečné pořadí: 1. Velké, 2. Orlice, 3. Jizera, 4. Město, 5. Baník, 6. Lanškroun, 7. Vltava, 8. Lesní

---